Beşikdüzü AK-PARTİ Haftalık istişare toplantısını yaptı

Beşikdüzü AK-PARTİ Haftalık istişare toplantısını yaptı

Hâkimiyet / Beşikdüzü AK-PARTİ ilçe teşkilat başkanlığı Mayıs ayı istişare toplantısını 30 Mayıs 1013 günü saat 13.00 de Belediye başkanlığı konferans salonunda gerçekleştirdi.

Yoğun katılımın gözlendiği toplantıya AK-PARTİ Trabzon İl Başkan yarımcısı Recep Oğuz, Yönetim kurulu üyeleri İbrahim Kara, Bülbül Yılmaz ve Erol Gökyay ile Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan yardımcısı Seyfullah Kınalı katıldılar, Ayrıca Yeşilköy Belediye Başkanı Zülküf Dilli, Eski Geyikli Belediye Başkanı Ahmet Yüksel Gülay ‘ın da katılımcılar arasında oldukları görüldü.

Toplantının sunumunu Parti yönetim kurulu üyesi Olgun Ayar yaptı. Divan başkanlığına partinin Beşikdüzü ilçe başkan yardımcısı ve basın işlerinden sorumlu Bilal Usta getirilerek saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile program başlamış oldu.

Basına ve halka acık yapılan istişare toplantısında ilk konuşmayı ilçe başkanı ve İl Genel Meclisi üyesi Harun Demirci yaparak konuşmasında özetle şu görüşlere yer verdi.

Değerli arkadaşlarım bu görevler gelip geçici görevlerdir, kalıcı olan ülkemizdir, Beşikdüzü dür. Göreve geldiğimizden bu güne ilçemize hakkaniyetle hizmet vermeye çalıştık, çalışıyoruz çalışacağız.

Hiçbir zaman ilçemizde köylerimiz arasında ayrım yapmadık, bölgemizde Yol, Su, Asfalt olarak en fazla hizmet alan ilçe Beşikdüzü ilçesidir. Hizmetlerimiz artarak devam edecektir. Hiç kimseyi mağdur etmeyeceğiz. Sayın Başbakanımız Tayyip Erdoğan ve Bakanımız Erdoğan Bayraktar sayesinde hizmetlerimiz daha çok çalışarak artarak sürecektir.

Değerli arkadaşlarım TOKİ konutları, Çeşmeönü ilköğretim okulumuzun inşaatlarına başlanıldı, İlçemizin önemli ihtiyacı olan Anaokulu, Stadyum, Cezaevinin yapımı, SGK nun binasının yapımı ve inşaatlarının bir an evvel başlaması için elimizden gelen gayretleri gösteriyoruz. İnşallah bu hizmetlerinde müjdesini sizlere vereceğiz.

Önümüzde yerel secimler var bizlerin Beşikdüzü ilçesinde AK-PARTİ olarak hata yapma şansımız yok, çok çalışacağız ve bu secimi mutlaka kazanacağız. Beşikdüzü tepesindeki daha önceki Belediye tarafından başlatılan ve yarım kalan turistik tesisin bitirilmesini, ilçemizdeki tüm yol, su, kanalizasyon hizmetlerini en iyisini yaparak halkımıza hizmet vermemiz gerekiyor, bu hizmetleri yapabilmemiz için çok çalışarak bu seçimi kazanmamız lazım.

Beşikdüzü ilçemizin bu günkü halini görüyorsunuz, iyi belediyecilik kaynak yaratmakla, Proje üretmekle olur hiçbir proje hazırlamazsanız hiçbir destek alamazsınız, projeyi yaratın desteği de alın dedi.

Kıymetli arkadaşlarım Beşikdüzü ilçemizde hamaset yapacak zaman değildir. Beşikdüzü Belediyesini hangi arkadaşımız ile alacaksak adayımız o arkadaşımız olacaktır dedi.

Daha sonra söz alan AK-PARTİ Gençlik kolları Başkanı Ömür Gündoğdu, Kadın Kolları Başkanı Fatma Aras, Trabzon AK-PARTİ Yerel yönetimler Başkanı Hayati Er, Belediye Başkan yardımcısı Seyfullah Kınalı konuşmalar yaparak AK-BELEDİYECİLİK ve genel konulanında açıklamalarda bulundular.

Benzer Haberler:

Beşikdüzü Huzur Kenti
Beşikdüzü ilçemiz Türkiye genelinde toplum yapısı,...
Beşikdüzü Hüseyin öğretmene ağladı
Beşikdüzü Hüseyin öğretmene ağladı
KEMAL KILIÇTAROĞLU BEŞİKDÜZÜ’NDE
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu 24 Temmuz 201...
TANSİYON... (köşe yazısı)
Şerif’in Kasabası: İlk sefer Denizli iline vali y...
BEŞİKDÜZÜ AKPARTİ İSTİŞARE TOPLANTISI
Beşikdüzü AKPARTİ ilçe teşkilatı Belediye Başkanı ...
HABER BİLGİLERİ
Bu haber 30 Mayıs 2013, 21:23 tarihinde Beşikdüzü, Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 77 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı


Popüler Haberler


Anket
besikduzuhakimiyet.com \\\' u Nasıl Buldunuz?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
TRABZON
Yazarlarımız
Yorumlar


Reklam Alanı
Resim Galerisi
Video Galerisi